O mnie

Kochani

Muszę się przyznać, że jestem zdecydowaną pasjonatką rzęsowego i brwiowego szaleństwa. Całe moje życie zawodowe uzależniłam od działań związanych ze szkoleniem, przekazywaniem wiedzy wszystkim zainteresowanym, drogim mojemu sercu podopiecznym.

Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie, niezbędną wiedzę oraz specjalistyczne umiejętności w oparciu o pracę z marką Secret Lashes. Jestem certyfikowanym instruktorem marki Secret Lashes. Codziennie pracuję nad tworzeniem naturalnego piękna brwi i rzęs, oferuję szeroką gamę szkoleń oraz usług opartą o wieloletnią współpracę z cenioną na świecie, wyjątkową marką, Secret Lashes.

Czy pasją do zawodu można kogoś zarazić? Zdecydowanie myślę, że tak. Najlepszym dowodem na moje zawodowe poświęcenie jest istniejąca społeczność, grupa przeszkolonych tysięcy zdeterminowanych do pracy w zawodzie rzęsistek i rzęsistów.

Wszystkich każdego dnia ściskam do serducha i zawsze trzymam za nich kciuki. Martwię się ich porażkami, cieszę każdym osobnym nawet najmniejszym sukcesem. Taka po prostu jestem.

Zawsze otwarta na pomoc i zawodową radę. Zawsze wspieram, nigdy nie lekceważę. Miło jest obserwować poszczególne kariery, rozwój, pasję do wykonywanej pracy.

Wszystkim i sobie życzę wszystkiego najlepszego, bo ciężka praca i cierpliwość zawsze przynoszą oczekiwane efekty i satysfakcję.

Patrycja Zielińska